TEGEVUSED

Koolitused, rent, erapeod ja avalikud sĂĽndmused

Kuulame ja arendame edasi sinu ideid, et luua just selline sĂĽndmus, millest unistad!

Korraldame emotsiooniderohkeid üllatuspidusid, sünnipäevi, pulmapidusid, konverentse, tooteesitlusi ja firmapidusid.

AERUSURF

Aerusurf ehk SUP – selles lihtsas vee peal liikumise viisis on midagi maagilist.

Erinevalt teistest veespordialadest, mis nõuavad tundide viisi harjutamist, on aerusurf lihtne ja uskumatult lõbus. See sobib nii meestele kui naistele, noortele kui vanadele, peredele, sportlastele ja joogahuvilistele.

Pärnu madal ja liivane laht loob suurepärased tingimused kõigile SUP’i sõidu nautimiseks.

RENT
1 h ..... 15 EUR
3 h ..... 25 EUR
Päev ... 50 EUR

PĂ„EVAPILET ... 60 EUR
SUP/skim/kajak (sisaldab kalipsot)

Lisaks on aerusurfi varustust võimalik koos transpordi ja instruktoriga rentida erapidude, festivalide jms jaoks üle kogu Eesti.

PURJELAUASĂ•IT

Purjelauasõit on kõige põnevam ja kättesaadavam viis, et kogeda purjetamise võlu. Tule omanda purjelauatamise põhiteadmised algkursusel.

Pakume ühetunnist algkursust innovaatilise täispuhutava purjega, mis on jõukohane kõigile ning ei eelda füüsilist ettevalmistust. Selleks, et saada aimu selle spordiala tõelisest olemusest, oled oodatud pikemale, kolmetunnisele kursusele.

KOOLITUS
1 h ..... 60 EUR
3 h ... 110 EUR

RENT
1 h ..... 30 EUR
3 h ..... 50 EUR
Päev ... 75 EUR

ERATUND
1 h ..... 50 EUR

Lisaks on purjelauasõiduks vajalikku varustust võimalik koos transpordi ja instruktoriga rentida erapidude, festivalide jms jaoks üle kogu Eesti.

LOHESURF

Otsid veidi adrenaliinirohkemat spordiala? Siis on lohesurf just sinu jaoks! See on ĂĽks populaarsemaid ekstreemspordialasid maailmas.

Aloha lohesurfi kursused põhinevad rahvusvahelisel IKO standardil. Pakume ühetunnist kursust õppelohega, mis on sobilik kõigile, kes soovivad lohetamisega tutvust teha. Samas, kui oled otsustanud tõeliseks lohesurfariks saada, siis vali põhjalik kolmepäevane kursus.

KOOLITUS
1 h ...... 60 EUR
3 h .... 110 EUR

RENT
1 h .... 50 EUR
3 h .... 75 EUR
Päev ... 90 EUR

ERATUND
1 h ..... 50 EUR

Lisaks on lohesurfi varustust võimalik koos transpordi ja instruktoriga rentida erapidude, festivalide jms jaoks üle kogu Eesti.

SKIMLAUATAMINE

Skimlauatamine on lõbus tegevus gruppidele, peredele ning kõikidele teistele, kes soovivad proovida midagi uut ja põnevat.

Tegemist on veespordiga, kus surfilauaga liueldakse või tehakse trikke õhukesel veepadjal. Selle õppimine on võrdlemisi lihtne, kuid siiski soovitame kursust, et säästa aega ning vähendada apsakaid ja kukkumisi. Meie instruktor näitab, kuidas rakendada õiget tehnikat ja sooritada lihtsamaid trikke.

KOOLITUS
30 min ... 25 EUR

RENT
1 h ...... 5 EUR
3 h .... 10 EUR
Päev ... 25 EUR

PĂ„EVAPILET ... 60 EUR
SUP/skim/kajak (sisaldab kalipsot)

Lisaks on skimlauatamise varustust võimalik koos transpordi ja instruktoriga rentida erapidude, festivalide jms jaoks üle kogu Eesti.

KAJAKISĂ•IT

Kajakiga sõitmine annab hea võimaluse eemalduda rannakärast ja minna lahe peale vaikust nautima.

Kajakisõit pakub võimalust nii sportimiseks, kalapüügiks, lõbutsemiseks, lihtsalt päevitamiseks kui ka romantiliseks piknikuks päikeseloojangulisel merel. Kajakis saab turvaliselt istuda mitmekesi, seega sobib tegevus ka pere pisematele.

RENT (VĂ„IKE KAJAK)
1 h ..... 15 EUR

3 h ..... 25 EUR
Day ... 50 EUR

RENT (SUUR KAJAK)
1 h ..... 20 EUR
3 h ..... 35 EUR
Päev ... 60 EUR

PĂ„EVAPILET ... 60 EUR
SUP/skim/kajak (sisaldab kalipsot)

Lisaks on kajakisõidu varustust võimalik koos transpordi ja instruktoriga rentida erapidude, festivalide jms jaoks üle kogu Eesti.

FATBIKE

Fatbike on paksurehviline maastikuratas, mis on suuteline sõitma praktiliselt kõikjal. See annab sulle võimaluse minna läbi veest, liivast, mudast ning ronida üles mägedest ja kividest. Fatbike pakub unikaalset sõidukogemust ja laseb nautida kaunist loodust täiesti uuel viisil.

Aloha korraldab matkajuhiga tuure Pärnu rannas ja linna ümbruses väikestele ja keskmise suurusega gruppidele. Instruktor selgitab kõike seoses tuuri ja fatbike’ga, samuti saab matka korraldada erineva raskusastmega.

GIIDIGA TUUR
2 h ..... 49 EUR

TOP